Житловий будинок
Підземний паркінг
5 хв. до ст. метро Олімпійська
м.Київ, вул. Жилянська, 5Б
5 поверхова будівля
Жилянська вулиця у Києві тягнеться від вулиці Шота Руставелі аж до Повітрофлотського шляхопроводу, а продовженням її стає Борщагівська вулиця. Назва цієї вулиці виводить свій початок ще з 1830-х років і походить від імені місцевості Желань або Жиляни.

У період між 1926 та 1993 роками, вулиця носила ім'я Б. П. Жаданівського. Спочатку, у 1930-х роках, вона мала свій шлях від вулиці Прозорівської (тепер Еспланадна) до Скомороського провулка біля площі Перемоги. Проте, під час будівництва Червоного стадіону (пізніше відомого як Центральний стадіон імені М. Хрущова, Республіканський стадіон, а тепер - НСК "Олімпійський"), початок вулиці був переміщений спочатку на межу стадіону, а потім, в 1970-х роках, аж до вулиці Шота Руставелі.

Кінець вулиці, з протилежного боку, у 50–60-их роках був розширений шляхом перебудови старих будівель, але лише до сучасних меж. Початковий відрізок вулиці служив вузькою та мальовничою артерією, використовуваною виключно для трамвайних колій. Проте, у 70-их роках на його місці з'явилася широка автомагістраль зі швидкісним трамвайним маршрутом.

На сьогоднішній день будівельна компанія ТОВ НВФ РЕЛЕ взялась за реконструкцію архітектурної пам'ятки, впровадила в старих домівках сучасний ліфт, а також замінила всі внутрішні комунікації. Історичне та культурне спадщина не лише залишилися недоторканими, а й отримали новий життєвий віддзеркалення завдяки сучасній інфраструктурі та інноваційним підходам.
Не знайшли потрібну нерухомість?
Залишіть заявку і ми автоматично повідомимо вас як тільки з'явиться нерухомість, що відповідає вашому запиту
Відстань до найближчої станції метро
Доступна нерухомість у цій будові
Залишіть заявку і ми автоматично повідомимо вам як тільки з'явиться об'єкт, що відповідає вашому запиту.
Ще більше нерухомості
у нашому каталозі
Інші побудовані об'єкти