Торгово-офісний
бізнес-центр Олімпійський
Підземний паркінг
1 хв. до ст. метро Олімпійська
м.Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 72
1 черга — 11 поверхів
2 черга — 30 поверхів
Бізнес центр класа "B"
Новий багатофункціональний комплекс з торгово-офісним центром, офісними приміщеннями та вбудованою автостоянкою розташований у центрі столиці на розі вулиць Велика Васильківська та Фізкультури, навпроти Республіканського стадіону. Загальна площа комплексу складає 74 000 кв.м.

Гарна транспортна розв'язка, вбудований паркінг та наявність метро безпосередньо під комплексом зумовлює популярність будівлі.
Комплекс об'єднав під своїм дахом торговий центр, що займає 4 поверхи будівлі (з -1 по 4 поверхи), офісні приміщення, зону відпочинку, внутрішню терасу, ресторан, спортивний зал, тощо. Висотна 30-поверхова будівля знаходиться всередині комплексу та складається з офісних приміщень сучасного планування.

Комплекс обладнаний найбільш прогресивними технічними засобами та інженерними комунікаціями, високошвидкісними безшумними ліфтами «ThyssenKrupp» та «OTIS», ескалаторами, централізованими системами клімат-контролю «Фанкойл», автономними пристроями тепло-, водо- та електропостачання, сучасними охоронними системами, оптоволоконими лініями звʼязку.

Стоянка: Передбачено два в'їзди до 3-х рівнів підземної стоянки, один з боку вулиці Фізкультури та другий з боку вулиці Антоновича. Ліфти функціонують безпосередньо з паркінгу на всі поверхи торгового та офісного центрів, а також у житлову будівлю.

Торговий центр: Торговий центр займає чотири поверхи. Існує два входи, один – безпосередньо з пешохідного переходу станції метро «Республіканський стадіон», другий – з вулиці Велика Васильківська. Концепція торгового центру надає відвідувачам комплексу максимально широкий вибір товарів у ціновій групі «вище за середній». Усі категорії товарів представлені відомими марками, а досконалий дизайн та високий рівень технологічного оснащення торгового центру гарантують його популярність серед покупців.
Не знайшли потрібну нерухомість?
Залишіть заявку і ми автоматично повідомимо вас як тільки з'явиться нерухомість, що відповідає вашому запиту
Відстань до найближчої станції метро
Доступна нерухомість у цій будові
Залишіть заявку і ми автоматично повідомимо вам як тільки з'явиться об'єкт, що відповідає вашому запиту.
Ще більше нерухомості
у нашому каталозі
Інші побудовані об'єкти